İçeriğe geç

HAKKIMIZDA

Daha üretken , daha sürdürülebilir bir gelecek için enerji sektöründeki talepleri karşılamak için ‘’ENERJİDE ESNEKLİK’’ sloganıyla tüm dünyada yerini alan global bir şirkettir.

Sürekli gelişim ve inovasyon felsefesiyle , müşteri memnuniyet ilkesini benimseyen Baraflex A.Ş, kullandığı son teknoloji makine parkuru ve sistemleri ile müşteri talep ve ihtiyaçları doğrultusunda hizmet vermektedir.

KALİTE POLİTİKASI;

Sektörde güvenilir ve kalite güvence politikasına önem veren bir şirket olarak politikamız;

Müşterilerin üretim ve hizmetlerinin aksamaması için, Müşteri talep ve ihtiyaçlarını etkili ve güvenilir olarak sağlamak.

Bu amaçla dünyadaki teknolojileri, standartları sürekli izleyerek müşterilerinin beklentilerini aşan ürünler tasarlamak.

Müşterilerine en uygun fiyatla, üstün kalite ve mevzuata uygun, güvenilir ürünleri taahhüt edilen zamanda sunmak.

Ürünlerinin sürekli ve sorunsuz hizmet verebilmesi için satış öncesi ve sonrası dokümantasyon ve teknik desteği zamanında ve tam olarak vermek.

Çalışanlarının sağlığını, güvenliğini, bugününü ve yarınını güvence altına almak, bağlılığını ve memnuniyetini artırmak amacıyla sürekli aktiviteler düzenleyerek eğitim ve bireysel gelişimini artırmak, şeffaf yönetim ilkesi doğrultusunda bilgi, sorumluluk paylaşımı ile yetkilendirilmiş takım ruhunu sürekli zinde tutmak.

Faaliyetlerin gerçekleştirilmesi için nitelikli ve deneyimli elemanlar ile kalifiye insan gücü oluşturmak ,

Çalışan Eğitimleri düzenleyip, Kalite yönetim sistemi ve uygulamasını işletme süreçlerine entegre etmektir.

Call Now Button