İçeriğe geç

İnsan Kaynakları

İNSAN KAYNAKLARI

İnsan Kaynakları uygulamalarımızla ilgili her türlü davranış, çalışma ve ilişkilerimizde;

• Şirketimizin ve çalışanlarımızın güvenliğini, sağlık ve esenliğini ön planda tutmak

• Topluma, doğa ve çevreye karşı sorumlu, ahlaki değerlere ve etik ilkelere uygun davranmak

• Tüm çalışanlarımızın, “insan” ve “sürekli gelişim” odaklı bir bakış açısına sahip olmalarını sağlayacak İnsan Kaynakları uygulamalarını yürütmek ve bu vizyona sahip insan kaynağını şirketimize kazandırmak,

• Tüm çalışmalarımızda paydaşlarımızla güvene dayalı sürekli bir işbirliği kurmak,

• Her aşamada ve düzeyde çalışanlarımızın gelişimini ön planda tutmak, sürekli olarak “insana yatırım” yapmak,

• Çalışanlarımızın sürekli gelişimini sağlayarak “verimlilik, karlılık, müşteri memnuniyeti” gibi şirket hedeflerine katkımızı sürdürmek, firmamızın insan kaynakları politikasını oluşturur.

BARAFLEX A.Ş de EĞİTİM:

Yöneticilerimizin ve çalışanlarımızın yetkinliği, bilgi ve beceri düzeyi şirketimizin vizyonunu etkileyecek, geleceğini şekillendirecek en önemli etkendir. Bu nedenle, Baraflex A.ş olarak, eğitim faaliyetleri firmamızın vazgeçilmez öğelerinden biridir. Bu çerçevede, çalışanların mevcut görevleri ve aday oldukları görevlerin gerektirdiği bilgi, beceri ve davranış özellikleri doğrultusunda kişisel, yönetsel ve fonksiyonel eğitimler planlanarak konusunda uzman eğitimciler ile bu eğitimler gerçekleştirilir. Pozisyona uygun eğitimler seçebilmek ve eğitimlerin etkinliğini arttırmak amacıyla eğitim sonuçlarının iş sonuçlarına ne şekilde yansıdığı takip edilir.

 

Hedeflerle Yönetim ve Performans Değerlendirme

Açık performans değerlendirmesi, somut ve ölçülebilir hedeflere dayalıdır. Senenin başında belirlenen hedefler doğrultusunda çalışanlar, yöneticileri ile birlikte kendi görevlerine göre hedefler belirlerler. Bu hedefler yıl içerisinde takip edilir, gerekli değişiklikler, yönlendirmeler yapılır. Yılın sonunda gerçekleştirilebilen hedefler dikkate alınarak performans düzeyleri belirlenir. Çalışanların performans düzeyi, kişisel kariyer planları çerçevesinde kendilerini çeşitli görevlere aday gösterebilmelerini sağlar ve ücret politikalarını etkiler.

BİZİMLE ÇALIŞMAK İSTER MİSİNİZ?

Call Now Button